O nas

onas

O NAS

Zapraszamy do nowej, wspaniałej sali bankietowej w Łochowie.
Sprostamy najwyższym wymaganiom każdego klienta; sprawimy, że Państwa przyjęcie będzie naprawdę wyjątkowe i na długo zapadnie w pamięć wszystkich gości.

 

Nasza sala

Stylistyka sali to połączenie nowoczesności i klasycznej elegancji, która podkreśli wytworność Państwa przyjęć. Jeśli chodzi o kolorystykę, przeważają ciepłe beże, kremy, ecru złamane ciemną szarością, z modnymi akcentami w postaci luster i kryształowych żyrandoli. Sala wyposażona jest w nowoczesny kolorowy system oświetlenia umożliwiający przygotowanie nieskończonej ilości scen świetlnych które dodadzą wnętrzu magicznych barw.

 

Wyposażenie

Sala jest klimatyzowana, na wyposażeniu znajduje się sprzęt nagłaśniający, multimedialny i bezprzewodowe łącze internetowe (wifi).
Organizujemy przyjęcia zarówno przy stołach długich tradycyjnych jak i okrągłych. Do każdej uroczystości podchodzimy indywidualnie i aranżujemy wnętrze sali zgodnie z Państwa sugestiami i potrzebami. Dzięki temu każde przyjęcie nabiera wyjątkowego charakteru i jest zgodne z Państwa oczekiwaniami.

 

Nasz obiekt

Posiadamy własny, duży parking. Obiekt jest w pełni monitorowany. Do dyspozycji jest pięć pokoi gościnnych, w których można odpocząć po wielogodzinnej zabawie. Najmłodszym czas umili rozrywka na świeżym powietrzu na naszym placu zabaw. Jesteśmy w stanie zaaranżować obiekt nie tylko wewnątrz ale również na zewnątrz stosowanie do Państwa indywidualnych potrzeb.